Artykuł partnera.

Lubisz troszczyć się o środowisko naturalne i korzystać z rozwiązań, które je wspierają? Chcesz również zadbać o swój organizm i lepiej go nawadniać? Produktem, który Ci to ułatwi, jest butelka filtrująca wodę, która pozwoli Ci chronić środowisko i żyć zgodnie z ideą zero waste. Dlaczego warto ją kupić i jakie korzyści wiążą się z użytkowaniem takiej butelki?

Jakie są korzyści z picia wody za pomocą butelki filtrującej?

Butelka filtrująca to starannie dopracowany produkt, który został stworzony z myślą o osobach, które lubią oszczędzać pieniądze, zdrowo się odżywiać, eliminować ilość plastiku ze środowiska naturalnego,  żyć w duchu zero waste i jednocześnie wykorzystywać w codziennym życiu proste rozwiązania. Należysz do takich osób? Picie wody przefiltrowanej pozwoli Ci nie tylko troszczyć się o środowisko, ale przede wszystkim sprawi, że zaoszczędzisz pieniądze na kupowaniu wody butelkowanej, co przełoży się na realne zmniejszenie produkcji plastiku.

Z piciem filtrowanej wody kranowej z dobrze dobranej butelki filtrującej wiąże się mnóstwo korzyści.

Przede wszystkim butelka filtrująca Brita pomaga w skuteczny sposób oczyszczać wodę kranową z licznych zanieczyszczeń i sprawia, że zaczyna ona lepiej smakować. Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że oczyszczenie wody kranowej jest niemożliwe, to wiedz, że filtry w butelce Brita to umożliwiają! Pijesz po prostu czystą kranówkę,  która jest pozbawiona zbędnych zanieczyszczeń dzięki użyciu wkładu węglowego. Oczyszczanie polega na odfiltrowaniu zbędnych składników z wody kranowej takich jak: chlor i substancje, które mogą niekorzystnie wpływać na smak wody, mikrocząsteczki, pestycydy, herbicydy i pozostałe zanieczyszczenia.

To również sposób na to, aby mieć wodę zawsze przy sobie i dbać o nawodnienie swojego organizmu w każdym momencie. Wartościowe minerały zawarte w wodzie takie jak np. wapń i magnez zostają przepuszczone przez filtr, dlatego nie musisz się martwić, że oczyszczanie wody pozbawia ją cennych dla organizmu mikroelementów.

Szara butelka filtrująca.

Dlaczego jeszcze warto wybrać butelkę filtrującą wodę?

Ponieważ to odpowiednia alternatywa dla wody butelkowanej, ponieważ jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które służą przez długi czas i umożliwiają ograniczenie produkcji plastiku. Jeśli ją wybierzesz, pozwoli Ci to zaoszczędzić na wydatkach za wodę, zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć ilość generowanych odpadów. Ponadto węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego ma bardzo dobre właściwości filtrujące. Warto się o tym osobiście przekonać. Jeśli szukasz butelki filtrującej dla siebie, to odwiedź i sprawdź, jaki model butelki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jak dobrać wkład filtrujący wodę do butelki?

Chcesz korzystać z butelki filtrującej wodę, ale nie wiesz, jaki wkład do niej dobrać? Wkłady filtrujące do butelek Brita kształtem przypominają dyski. Znajdziesz je pod nazwą Brita MicroDisc i tylko one gwarantują pełne dopasowanie do Twojego bidonu tej firmy.

Ich głównym zadaniem jest oczyszczanie wody kranowej ze zbędnych substancji i zapewnienie Ci odpowiedniego smaku wody. Jeden wkład filtrujący wodę kranową wystarcza na ok. 4 tygodnie. W tym czasie możesz zapomnieć o pragnieniu. Butelka filtrująca do wody jest zawsze z Tobą, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i pozwoli Ci na wygodne napełnienie w wielu miejscach – w restauracji, szkole, pracy, na siłowni, w podróży itp.

Butelka filtrujaca.

Ile wody wypijać dziennie, by właściwie nawadniać organizm?

Zastanawiasz się nad tym, ile wody dziennie wypijać, aby dobrze nawodnić swój organizm? Szacuje się, że każdy człowiek codziennie powinien wypić od 1 litra do 3,5 litra wody. Regularne nawadnianie organizmu przyspiesza metabolizm i jest sposobem na pohamowanie nadmiernego apetytu oraz kontrolę wagi. Zaleca się wypijanie szklanki wody na 20 minut przed każdym posiłkiem.

Woda z własnej butelki filtrującej – gwarancja dobrego smaku

Od dawna szukasz sposobu  by żyć zdrowiej, ekologicznej i dbać o swój organizm? Butelka filtrująca wodę Ci to znacząco ułatwi i pomoże nawodnić organizm w każdej chwili bez ograniczeń! Sprawdź i przekonaj się, że od teraz picie przefiltrowanej wody może być przyjemnością i zdrowym nawykiem, który wyjdzie Ci na dobre.