Domowa przestrzeń jest miejscem odpoczynku i strefą, w której najlepiej spędzać czas z bliskimi. Jeśli lubisz regenerować swoje siły w komfortowych warunkach, zadbaj o efektowne dekoracje ścienne z duszą. Dowiedz się, jak wykorzystać zdjęcia w aranżacji wnętrz i zaprojektuj unikalne fotoprodukty, które wzbogacą Twoje wnętrze.

Fotoobraz, czyli zdjęcie na płótnie

Jedni gromadzą magnesy z każdej podróży, inni zachwycają się przedmiotami, które zapełniają ścianę po powrocie z kolejnej wycieczki. Ty możesz kolekcjonować wspomnienia! Błyskawicznie zaprojektuj obraz ze zdjęcia i umieść w widocznym miejscu. Fotografia wydrukowana na płótnie wkomponuje się w każdą aranżację i będzie stylowym elementem dekoracyjnym.

Możesz wyeksponować ulubiony kadr w formacie większym niż tradycyjny. Dzięki temu zapełnisz pustą przestrzeń na ścianie salonu lub udekorujesz dziecięcy pokój. To prosty zabieg, który pozwoli Ci cieszyć się wspomnieniami każdego dnia.

Fotoplakat – zdjęcie w oryginalnej odsłonie

Lata 80. i 90. to był czas boysbandów, którymi zachwycały się wszystkie nastolatki. Z pewnością pamiętasz szał na dekorowanie pokoju plakatami z magazynów, których głównym obiektem były gwiazdy muzyki i kina. Westchnieniom nie było końca!

Dziś możesz przywrócić ten trend w nieco innej odsłonie. Zaprojektuj osobisty foto plakat, którego głównymi bohaterami będą Twoi bliscy. Zdjęcie w formacie A3 będzie imponującym i wyrazistym elementem domowej aranżacji. Fotoplakat to część oferty marki Uwolnij Kolory, który najlepiej wyeksponuje Twoje wspomnienia. Możesz spersonalizować produkt własnym tekstem, co da jeszcze lepszy efekt.

Odbitki pełne radości

Wywoływanie zdjęć pomaga cieszyć się kadrami w papierowej formie – a te wciąż są wyjątkowo bliskie starszym pokoleniom. Pójdź jednak o krok dalej i wykorzystaj ulubione fotografie w nieoczywisty sposób. Co powiesz na galerię ścienną? Zdjęcia w ramce zawsze robią świetne wrażenie i pięknie zdobią ścianę, dostarczając Ci wielu emocji.

Galeria ścienna może zawierać odbitki 13×18, a także w innych formatach. Dopasuj swoją kompozycję do miejsca na ścianie. Może się okazać, że odbitki 20×20 są wciąż zbyt mało widoczne na dużej ścianie i musisz wywołać je w większym formacie. Nie obawiaj się o koszty – wywoływanie zdjęć online jest teraz tańsze, niż myślisz. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty marki Uwolnij Kolory i spraw sobie tyle kadrów, ile potrzebujesz.

Jak ułożyć zdjęcia na ścianie?

Fotografie możesz ułożyć na ścianie w wielu konfiguracjach. Niektórzy tworzą z nich symetryczną fotogalerię, zestawiając ze sobą odbitki 15×21 w kilku rzędach i kolumnach. Jeśli wolisz artystyczny chaos, zdecyduj się na układ, w którym centralną częścią będzie największa fotografia otoczona przez mniejsze kadry. Ciekawym pomysłem jest też układ kaskadowy czy w kształcie jakiejś litery.

Zaaranżuj swój salon w gustowny sposób i wypełnij go wspomnieniami. Zdjęcia są najlepszym i trwałym źródłem wspomnień, otocz się więc kadrami, które wywołują w Tobie najpiękniejsze emocje, i ciesz się stylowym wnętrzem.