Artykuł sponsorowany.

Biała kuchnia to marzenie wielu osób, urządzających swój dom czy mieszkanie. Eleganckie i czyste wnętrze ocieplone jasnym lub ciemnym drewnem to pomieszczenie, w którym aż chce się przebywać i przygotowywać posiłki. W jaki sposób urządzić kuchnię, aby jednocześnie była zaskakująco designerska oraz funkcjonalna i użytkowa?

Biała kuchnia z drewnianym blatem – idealne rozwiązanie dla estetycznych wnętrz

Kuchnia uważana jest za serce domu, w którym spędza się najwięcej czasu w ciągu dnia. Jej wystrój i aranżacja muszą być umiejętnie połączone z funkcjonalnością. Białe kuchnie z drewnianymi blatami kojarzą się z przytulnym i ciepłym wnętrzem, w którym unosi się zapach pysznego ciasta. Takie wnętrze wymaga jednak nowoczesnych rozwiązań, aby służyć przez wiele długich lat. Podstawową zasadą jest wybór odpowiednich mebli, które będą ponadczasowe w swojej formie i użytkowaniu. Biała kuchnia z drewnianym blatem od Mobler Design to połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Matowe wykończenia szaf oraz naturalne blaty z unikatowego drewna to połączenie, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych wykończonych w stylu boho. Drewno i biel to połączenie ponadczasowe, dlatego jest to ponadczasowa inwestycja, która dzięki swojej jakości i unikatowości może posłużyć przez wiele lat. Charakter kuchni można zmieniać za pomocą dodatków, ozdób oraz sprzętu AGD. Białe fronty są na tyle uniwersalnym tłem, że można zmieniać styl pomieszczenia jedynie za pomocą dodatków. Inspiracje oraz cenne wskazówki można zaczerpnąć ze strony moblerdesign.pl lub bezpośrednio u sprzedawcy.

Biała kuchnia z drewnianym blatem – czy jest to praktyczne rozwiązanie?

Decydując się na białą kuchnię, warto wybrać matowe fronty, które nie tylko są bardziej przytulne w odbiorze, ale i bardziej funkcjonalne. Matowe wykończenie jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Mat nie odbija światła i nie zbiera tłustych odcisków palców, dzięki czemu kuchnia zawsze wygląda estetycznie i przejrzyście. Drewniane blaty kuchenne to marzenie wielu osób, jednak często można spotkać się z opinią, że jest to niepraktyczne rozwiązanie. Nic bardziej mylnego! Meble od Mobler Design przygotowywane są z najwyższej jakości drewna, które jest zabezpieczone przed wilgocią oraz czynnikami zewnętrznymi.Odpowiednio zaimpregnowane blaty są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania oraz wchłanianie wilgoci. Marzenia o białej kuchni z elementami unikatowego drewna mogą się ziścić dzięki jakościowym meblom od Mobler Design.