Artykuł sponsorowany.

Czujesz ciągłe zmęczenie, brak energii przygnębienie, napięcie i niezdiagnozowany ból? Masaże, rytuały relaksacyjne, fizjoterapia nie pomagają? Doprowadza cię to do jeszcze większej frustracji? Wszystko wskazuje na to, że Access Bars® jest tym, czego szukasz i co da ci szybkie oraz długotrwałe efekty.

Bardzo często można odnieść wrażenie, że „coś zżera od środka”, frustruje, irytuje i odbiera chęci do życia. Stres, życie pod presją i natłok obowiązków wypalają każdego człowieka i, niestety, trudno od tego uciec. Ale istnieją sposoby na to, by zredukować negatywne skutki złego samopoczucia i oddziaływania na nas niekorzystnych bodźców.

Dlaczego odczuwamy zmęczenie i brak chęci do życia?

Zjawisko tak zwanego „wypalenia” – zarówno zawodowego, jak i życiowego – jest bardzo powszechne. To skutek kumulacji stresu, frustracji, napięć mięśniowych, natłoku i gonitwy myśli oraz wielu innych czynników. Wszystkie łączy wspólny mianownik – są negatywne.

Mimo, że nastroje i uczucia przeżywamy „w głowie”, to podświadomie ta energia przenosi się do naszego ciała, do każdego mięśnia. Tak tworzy się ogólne zmęczenie organizmu, postępuje proces starzenia, zanikają chęci do życia. Zmęczenie jest efektem długotrwałego narastania wszystkich wspomnianych czynników w głowie oraz w ciele, które nie znajdują wyładowania energetycznego.

Access Bars® – poszukiwanie „lepszego JA”

Czasem drzemka, odpoczynek na kanapie z kubkiem herbaty czy spacer do lasu nie wystarczają na chroniczne zmęczenie i utratę radości z życia. Z myślą o osobach, które potrzebują „większego kalibru” w poszukiwaniu nowego, lepszego siebie, opracowano metodę Access Bars® jako alternatywę do relaksacyjnych masaży czy terapii. Ekspertką w jej stosowaniu jest Maja Lesińska, która na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w pracy w ludźmi założyła w Gdańsku „Natural Flow” – miejsce, w którym zaznać można procesów i sesji wpływających pozytywnie na umysł i ciało. Maja Lesińska jest certyfikowanym facylitatorem Access Consciousness®, facylitatorem Access Bars® Access Energetic Facelift® i Access Body Process®.

Efekty Access Bars®

Access Bars® to proces, który prowadzi do ogólnego wyciszenia organizmu, rozładowania napięć mięśniowych, głębokiego i holistycznego relaksu, a przede wszystkim do trwałych, znaczących efektów w każdej sferze funkcjonowania głowy i ciała.

Na czym polega Access Bars®?

Osoba, która go wykonuje, skupia się przede wszystkim na 32 punktach głowy, w których kumulują się takie czynniki jak stres, frustracja, lęki, niepokoje, obawy, strach i wiele innych myśli czy odczuć. Delikatny dotyk, a wręcz lekki ucisk punktów powoduje rozładowanie energetyczne wszystkich negatywnych bodźców i napięć w głowie, prowadząc do głębokiego odprężenia.

Jakie są efekty po Access Bars®?

Przede wszystkim – natychmiastowe! Już po pierwszej sesji osoby, które zdecydowały się na sesję mogą spodziewać się takich efektów Access Bars, jak:

  • odprężenie i zrelaksowanie całego ciała oraz umysłu,
  • redukcja napięcia w mięśniach,
  • mniejsze uczucie bólu (jeśli były takie dolegliwości),
  • poprawa jakości snu,
  • wzrost koncentracji,
  • zwiększenie kreatywności,
  • wzrost wydajności w codziennych czynnościach.

Już ponad 70% pacjentów przyznaje, że efekty są widoczne i utrzymują się po pierwszej sesji Access Bars®, a każde kolejne spotkania wzmacniają je i przynoszą nowe, pozytywne odczucia.

Access Bars® dla każdego

Każdy, zarówno kobiety jak i mężczyźni niezależnie od wieku, mogą zaliczyć życiowy „dołek” lub kryzys. Bywa też, że o niskim poczuciu własnej wartości, osłabieniu czy braku chęci do życia stanowi choroba, na którą tradycyjna medycyna nie znajduje rozwiązań. Access Bars® jest wtedy doskonałą alternatywą dla wsparcia procesu wychodzenia na tak zwaną „prostą” i szukania lepszej jakości życia.

Efekty Access Bars®

Proces ten, na który zaprasza Maja Lesińska do swojego klimatycznego azylu „Natural Flow” w Gdańsku, mogą rozpocząć dorośli, a nawet dzieci. Maja zaprasza także na szkolenia i warsztaty Access Bars, które gwarantują możliwość pozyskania certyfikatów Access. Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na https://natural-flow.pl/szkolenia/

Natural Flow – dane kontaktowe:

Kazimierza Porębskiego 9

80-180 Gdańsk

Tel.: 881 600 151

Email: maja@natural-flow.pl